cz en
Úprkova 2, 695 01 Hodonín | tel. +420 518 351 051 | úterý - pátek: 9.00 - 17.00 hod, sobota - neděle: 13.00 - 17.00 hod, pondělí: zavřeno

---

Rady pro učitele před návštěvou galerie a během ní:

 

Pamatujte prosím, že program je nutné objednat předem telefonicky nebo emailem. Závazná objednávka musí obsahovat datum a hodinu, název programu, ročník, počet žáků ve skupině, název školy, jméno učitele, telefonické spojení popřípadě email.

 

Aby byl program co nejlépe přizpůsoben Vaší skupině, je vhodné lektora galerie informovat o zájmech a věku účastníků, zaměření školy, případně o speciálních potřebách účastníků. Upozorněte také na to, že jsou ve vaší třídě děti s poruchami učení, chování či děti handicapované. Nezasahujte, prosím, při programu do práce lektora. Pokud to považujete za nutné, sdělte mu svou připomínku stranou, tak aby byl program co nejméně narušen. Vezměte, prosím, na vědomí, že v objektu galerie není možné fotografovat bez písemného povolení. Budeme rádi, když po skončení návštěvy sdělíte svůj názor lektorovi, zapíšete jej do návštěvnické knihy. Pomůžete nám tak programy neustále vylepšovat a přizpůsobovat Vašim očekáváním. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!