cz en
Úprkova 2, 695 01 Hodonín | tel. +420 518 351 051 | úterý - pátek: 9.00 - 17.00 hod, sobota - neděle: 13.00 - 17.00 hod, pondělí: zavřeno

Prázdninové dílny

15. 7., 22. 7., 26. 8. 2015

8 – 15.30 hodin

 

- ještě zůstává několik volných míst!


 

Pro letní měsíce červenec a srpen připravil Dětský ateliér speciální nabídku vzdělávacích programů pro děti ve věku od 5 do 14 let.

 

Neformální vzdělávání v galerii jsme připravili pro příměstské letní tábory, které budou probíhat ve městě Hodonín a v blízkém okolí. Vedoucí těchto táborů si mohou vybrat z bohaté nabídky (programy Prázdninové psaní z galerie, Barevné indiánské léto, Kufr na cestu kolem světa, Piknik s impresionisty).

 

Zároveň jsme připravili celodenní tematické výtvarné dílny s přizvanými externími lektory (programy: Ateliér papíru – knihvazačská dílna, Ateliér grafiky – linoryt, Ateliér textilu – modrotisková dílna). V termínech 15. 7., 22. 7., 26. 8. 2015 bude o děti postaráno celý den od 8 do 15.30 hodin. Cena za celodenní dílnu 200 Kč (zahrnuje materiál a stravu – svačinky, oběd v restauraci, pitný režim, ovoce).

V prostoru galerie a přilehlého nádvoří pod vedením pedagogů a externích výtvarníků zažijí zábavný program naplněný výtvarným uměním a hrami, netradičním a tvůrčím způsobem tak budou moci strávit prázdninové dny ve městě.

Programy jsou koncipovány kreativně a s přihlédnutím k potřebám dětí. Vždy je určeno jedno téma, ve kterém se pracuje s různými výtvarnými technikami, hry, návštěva výstavy a předčítání příběhů z uměleckého světa.

Na výtvarné dílny je třeba se přihlásit předem: kontakt Romana Košutková telefon 601 575 255, e-mail: navratilova@gvuhodonin.cz.

 

Fotografie z poslední dílny (15.7.):

 


Vstup do galerie
Vstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerieVstup do galerie